Můj výdělek na Upwork za 3. čtvrtletí 2023

Začaly prázdniny a dovolené, a já jsem se jako každý rok stal digitálním nomádem. Většinu času jsem strávil s rodinou a dětmi na Slovensku, poté týden v Itálii a několik dnů také na Lipně.

Pracoval jsem, jak to šlo, ale upřímně, když venku svítí sluníčko, motivace zapnout počítač se hledá docela těžko. Více času jsem strávil v lese nebo u jezera než prací.

Také jsem si vybral dovolenou z mé hlavní práce. Každý rok to dělám tak, že si beru co nejvíce dovolené v létě a užívám si svobody. Na Upwork jsem vždy pracoval dvě hodiny ráno, abych měl zbytek dne volný pro sebe.

Mám jednu velmi dobrou zprávu. Podařilo se mi přesvědčit klienta, aby mi zvýšil hodinovou sazbu. A tak konečně od října budu mít hodinovou sazbu ne $20, ale $25.

Původně jsem chtěl 30 dolarů, ale lepší něco než nic. Stále se to ještě nesrovnalo s hodinovkou, kterou mám v hlavní práci, ale pomalu se blížím, a to je hlavní.

Celkově jsem za třetí kvartál 2023 na Upwork vydělal 2 633 dolarů. Na svůj český účet jsem si nechal z Upwork vyplatit 54 136 Kč.

Celkově mám vyděláno na Upwork 511 700 Kč.