Můj výdělek na Upwork za 3. čtvrtletí 2022

Začaly prázdniny a já jsem se na 3 měsíce přesunul s dětmi na Slovensko k rodičům, do malé vesničky, abychom si trochu užili místních jezer a lesů.

V hlavní práci mi po pandemii, nebo co to bylo, zůstalo hodně nevyčerpané dovolené, takže jsem si naplánoval co nejvíce vyčerpat během léta.

Mám velmi dobrou zprávu ohledně Upwork. Získal jsem status „Top Rated“ a zařadil jsem se tak mezi top 10% profesionálů. Po minulém kvartále, který byl skutečně očistec, je to velmi povzbudivá zpráva.

Celkově jsem za třetí kvartál 2022 na Upwork vydělal 7 173 dolarů.

Problém, na který jsem narazil, je, že takhle to dlouhodobě nevydržím dělat a musím trochu vyvážit počet odpracovaných hodin, aby mě to úplně nezničilo.

Začal jsem experimentovat, kolik hodin při práci ještě zvládnu dělat, abych zůstal naživu i za půl roku. Začal jsem na 40 hodinách, ale to byl celkem masakr, když jsem musel ještě dělat dalších 40 hodin v hlavní práci.

Začal jsem postupně ubírat z počtu hodin a nakonec jsem došel k závěru, že na Upwork můžu v klidu dělat 10-20 hodin týdně a stále se cítit komfortně.