Můj výdělek na Upwork za 1. čtvrtletí 2024

První čtvrtletí roku 2024 pro mě bylo na platformě Upwork skutečně chaotické. Moje hlavní frustrace pramenila z nepravidelné práce způsobené situací mého klienta z Izraele.

Klient byl neustále povoláván na směny do armády kvůli probíhajícímu konfliktu a tento nepředvídatelný harmonogram měl významný dopad na naše pracovní vztahy a můj pracovní režim.

Kvůli své vojenské službě se často ocital mimo dosah, což vedlo k nepravidelnému přidělování práce. Někdy jsem musel zvládnout obrovské množství úkolů a pracovat nadměrné hodiny, jindy jsem neměl žádnou práci.

Druhou významnou výzvou bylo vyřízení daňového přiznání a zaplacení daní a odvodů do zdravotní pojišťovny a sociální pojišťovny.

I přesto, že mám účetního, který mi pomáhá s daňovým přiznáním, udělal mnoho chyb, což mě přimělo strávit spoustu času kontrolou a opravou. Je pro mě záhadou, jak mohl profesionál udělat tolik nepřesností.

Celkově jsem za první kvartál 2024 na Upwork vydělal 3 350 dolarů. Na svůj český účet jsem si nechal z Upwork vyplatit 67 944 Kč.

Celkově mám vyděláno na Upwork 666 643 Kč.