Jaké práce jsem vyzkoušela já?

Když se chcete dozvědět, jak najít práci, kterou můžete dělat kdykoliv a kdekoliv

Jaké práce jsem vyzkoušela já?

Jak se můžete dočíst zde, tak moje první práce byla vyhledávání informací na internetu a zapisování výsledků do databáze. Vyzkoušela jsem také zadat jednu grafickou práci a vše proběhlo hladce.

To, co jsem měla možnost vyzkoušet, vychází z toho, co jsem hledala a jak jsem měla zrovna nastavený svůj profil. Ne vždy jsem měla čas práci vyhledávat, a tak jsem často využívala toho, že si mě klienti našli sami. K tomu je potřeba mít aktualizované informace o sobě v uživatelském profilu.

Mám ráda práci v Excelu, vyhledávání na internetu, z předchozích zaměstnání mám zkušenosti s LinkedIn a obecně mě zajímají informační technologie a nedělá mi problém se rychle naučit i v nových programech.

Mé pozice

List Comparer – porovnání dvou listů v Excelu a nalezení rozdílů, pro mě asi pětiminutová práce a za ní malá finanční odměna, ale hezká reference, díky které jsem pak měla možnost získat další práce v Excelu.

Translation – překlady, proofreading, přepis textů a úpravy…takových prací jsem už dělala hodně, většinou šlo o překlady z angličtiny do češtiny, mám ale stálého klienta i na překlady ze slovenštiny do češtiny. Znalost dalšího jazyka je obrovská výhoda a někdy stačí jen základy, aby se vám otevřeli dvěře k dalším nabídkám.

Copywriting – psaní textů o autech, módních značkách, sportovním oblečení, atd.

Mystery shopper – někdy k získání práce pomůže, že máte české telefonní číslo a adresu. Tahle práce byla snadná a dobře ohodnocená. Zavolala jsem a objednala si produkt, který jsem po jeho doručení detailně nafotila a pak vrátila zpět. Klientovi jsem napsala zprávu o tom, jak vše probíhalo a poslala fotky a bylo hotovo.

Vlogger – točení videí v angličtině pro zájemce, kteří se chtějí naučit mluvit česky.

Koho hledají na Upwork.com nejčastěji

Na Upworku přibývají nové pozice každou minutou. Výběr je obrovský, ale bohužel ne všechny nabídky jsou kvalitní. Koho hledají na Upworku nejčastěji – po kom je poptávka?

Programátoři

Překladatelé

Online marketéři

Grafikové

Tvůrci textů

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *